Jak wypróbować usługę Gwarancja Odtworzenia Danych przez 30 dni?

166  6 czerwca 2016 Jan Tozrobi 1

Gwarancja Odtworzenia Danych to usługa gwarantująca bezpieczeństwo firmowych dokumentów. Automatyczna archiwizacja, a następnie wysyłka na zewnętrzny serwer odbywa się według zaplanowanego harmonogramu. Od Ciebie zależy jak często automatycznie archiwizujesz dane – codziennie, co tydzień, a może co miesiąc.

Usługa GOD zapewnia Ci poczucie bezpieczeństwa. Rozumiemy, że utrata danych może wiązać się z wymiernymi stratami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy pójść znacznie dalej oferując usługę archiwizacji online zintegrowanej z oprogramowaniem Varico oraz gwarancji odtworzenia plików w przypadku ich utraty.

Poniżej znajdziesz film instruktażowy w którym prezentujemy proces aktywacji usługi na przykładzie programu KPiR.

Aby wypróbować za darmo przez 30 dni Gwarancję Odtworzenia Danych wystarczy skorzystać z opcji znajdującej się po lewej stornie okna głównego programu i kliknąć niebieski przycisk „wypróbuj bezpłatnie usługę”. Pojawi się komunikat informujący o rozpoczęciu procesu aktywacji. Po chwili pojawi się przycisk „zatwierdź i wydrukuj”, który należy kliknąć i potwierdzić chęć skorzystania z usługi GOD.

Wyświetlony zostanie dokument w formacie PDF zawierający wszystkie dane do konta takie jak nazwa użytkownika, hasło dostępu oraz klucz szyfrujący dane. Dokument należy wydrukować a następnie schować w bezpiecznym miejscu. W przypadku chęci skorzystania z usługi, będzie on podstawą do odtworzenia danych.

Ostatnią czynnością którą należy wykonać jest archiwizacja danych firmowych, którą wykonujmy poprzez kliknięcie przycisku „archiwizuj teraz”. Proces może potrwać około kilku minut i wykonuje się w tle programu. Po jego zakończeniu nasze dane są bezpieczne. Usługę GOD można skonfigurować zgodnie ze swoimi potrzebami tak, aby archiwum wykonywane było automatycznie np. każdego dnia czy tygodnia.

nulled wordpress themes

Czy temat jest pomocny?