O nas

Varico w biznesie warto na nas liczyć

Zapewnimy Twojej firmie kompleksową obsługę w zakresie IT. Swoją pozycję jako dostawcy oprogramowania biznesowego, a przy tym producenta oprogramowania finansowo-księgowego dla MSP umacniamy na rynku od 1989 roku.

Przedsiębiorstwo stale i dynamiczne rozwija się produkując oprogramowanie finansowo-księgowe do obsługi sprzedaży i magazynu oraz kadr: Książka Przychodów i Rozchodów KPiR, Księga Handlowa KsH, Obsługa Sprzedaży ObSp, Rozliczenie Płac RP i Varico Przyjazne Formularze. Wykorzystujemy je w swojej działalności, dlatego znamy praktyczne aspekty ich zastosowania  w przedsiębiorstwie – jesteśmy gotowi spotkać się z Państwem na indywidualnym spotkaniu i przedstawić możliwe rozwiązania problemu.

Z zaangażowaniem tworzymy godne zaufania oprogramowanie przyspieszające rozwój biznesu. Kreujemy innowacyjną przyszłość razem z Klientami.

Konsekwentnie budujemy zaufanie naszych klientów do marki Varico, naszego oprogramowania i usług. Nasze kontakty handlowe, a także relacje ze współpracownikami budujemy na wzajemnym zaufaniu.

Angażujemy się w każdy przejaw naszej pracy. Każda decyzja i działanie zbliża nas do celu, bierzemy odpowiedzialność za działania, których się podejmujemy.

Nie wiążemy klientów z określonym środowiskiem lub technologią, pozwalamy na swobodny przepływ danych, publikujemy niezbędne informacje pozwalające na swobodną integrację oprogramowania.

Jesteśmy zawsze blisko klientów, nie ma pomiędzy nami pośredników, zapraszamy klientów na spotkania lub jedziemy bezpośrednio do nich, organizujemy konferencje, aby być bliżej klienta i jego potrzeb.

Czy artykuł był pomocny?
TakNie