Nasze programy

Książka Przychodów i Rozchodów KPiR®

KPiR® to program przeznaczony do prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji ryczałtowej w małych i średnich firmach.Program ten umożliwia prowadzenie ewidencji kosztów i zakupów, wystawianie deklaracji podatkowych i ZUS, pełną obsługę środków trwałych oraz ewidencjonowanie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży.

Księga Handlowa KsH®

KsH® umożliwia prowadzenie pełnej księgowości bazującej na elastycznym planie kont w przedsiębiorstwach o dowolnym profilu działalności oraz w jednostkach budżetowych. Aplikacja umożliwia realizację wszelkich zaawansowanych operacji księgowych, począwszy od kompletnej obsługi rozrachunków i rozliczeń z kontrahentami, obsługi systemu e-Deklaracje, a kończąc na możliwości generowania licznych raportów i zestawień.

Obsługa Sprzedaży ObSp®

ObSp® umożliwia sprawne wystawianie faktur i zarządzanie magazynem w firmie praktycznie każdej wielkości. Program spełnia wiele funkcji jednocześnie. Począwszy od podstawowej funkcjonalności, jaką jest wystawianie faktur, przez obsługę operacji kasowych i bankowych, prowadzenie gospodarki magazynowej, a skończywszy na licznych zestawieniach i analizach.

Rozliczenie Płac RP

Rozliczenie Płac RP jako program kadrowo-płacowy przeznaczony do obsługi kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach, skutecznie wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi pracowników. Umożliwia on prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, agencyjną i umowę o dzieło – automatyczne nalicza kwoty wynagrodzeń i zasiłki za czas nieobecności.

Varico Przyjazne Formularze

Varico Przyjazne Formularze zapewnia szybkie i wygodne wypełnianie formularzy, deklaracji, druków i umów w każdej firmie. Pracując w programach Varico, możesz skorzystać z bazy niemal 3000 aktualnych formularzy, druków, umów i deklaracji oraz w prosty i szybki sposób wypełnić potrzeby druk, a następnie wydrukować gotowe dokumenty lub jeśli to możliwe, e-wysłać do wskazanego urzędu.

Czy artykuł był pomocny?
TakNie