Gwarancja Odtworzenia Danych – aktywacja wykupionej usługi

1076  8 czerwca 2016 Jan Tozrobi 3

Gwarancja Odtworzenia Danych to usługa gwarantująca bezpieczeństwo firmowych dokumentów. Automatyczna archiwizacja, a następnie wysyłka na zewnętrzny serwer odbywa się według zaplanowanego harmonogramu.

Poniżej znajdziesz film instruktażowy w którym prezentujemy proces aktywacji wykupionej usługi na przykładzie programu KPiR.

Jeżeli wykupili już Państwo usługę gwarancji Odtworzenia Danych wraz z programem Varico, wystarczy ją aktywować poprzez kliknięcie pomarańczowego przycisku „aktywuj teraz„. Pojawi się okno w którym wygenerowana będzie nazwa użytkownika oraz możliwość wylosowania klucza szyfrującego. Po wylosowaniu klucza należy wpisać swój adres email.

Wyświetlony zostanie dokument w formacie PDF zawierający wszystkie dane do konta takie jak nazwa użytkownika, hasło dostępu oraz klucz szyfrujący dane. Dokument należy wydrukować a następnie schować w bezpiecznym miejscu. W przypadku chęci skorzystania z usługi, będzie on podstawą do odtworzenia danych.

Po wydrukowaniu dokumentu należy potwierdzić w wyświetlonym oknie zgodność hasła oraz klucza szyfrującego z widocznymi na wydruku poprzez wpisanie w oknie „OK”

Ostatnią czynnością którą należy wykonać jest archiwizacja danych firmowych, którą wykonujmy poprzez kliknięcie przycisku „archiwizuj teraz”. Proces może potrwać około kilku minut i wykonuje się w tle programu. Po jego zakończeniu nasze dane są bezpieczne. Usługę GOD można skonfigurować zgodnie ze swoimi potrzebami tak, aby archiwum wykonywane było automatycznie np. każdego dnia czy tygodnia.

nulled wordpress themes

Czy temat jest pomocny?