O nas

Varico w biznesie warto na nas liczyć

Zapewnimy Twojej firmie kompleksową obsługę w zakresie IT. Swoją pozycję jako dostawcy oprogramowania biznesowego, a przy tym producenta oprogramowania finansowo-księgowego dla MSP umacniamy na rynku od 1989 roku.

Przedsiębiorstwo stale i dynamiczne rozwija się produkując oprogramowanie finansowo-księgowe do obsługi sprzedaży i magazynu oraz kadr: Książka Przychodów i Rozchodów KPiR, Księga Handlowa KsH, Obsługa Sprzedaży ObSp, Rozliczenie Płac RP i Varico Przyjazne Formularze. Wykorzystujemy je w swojej działalności, dlatego znamy praktyczne aspekty ich zastosowania  w przedsiębiorstwie – jesteśmy gotowi spotkać się z Państwem na indywidualnym spotkaniu i przedstawić możliwe rozwiązania problemu.

logo_w biznesie_noback

Z zaangażowaniem tworzymy godne zaufania oprogramowanie przyspieszające rozwój biznesu. Kreujemy innowacyjną przyszłość razem z Klientami.

zaufanie_tomasz_jakwbanku1

Konsekwentnie budujemy zaufanie naszych klientów do marki Varico, naszego oprogramowania i usług. Nasze kontakty handlowe, a także relacje ze współpracownikami budujemy na wzajemnym zaufaniu.

zaangazowanie_jan_tozrobi1

Angażujemy się w każdy przejaw naszej pracy. Każda decyzja i działanie zbliża nas do celu, bierzemy odpowiedzialność za działania, których się podejmujemy.

niezaleznosc_maks_swoboda1

Nie wiążemy klientów z określonym środowiskiem lub technologią, pozwalamy na swobodny przepływ danych, publikujemy niezbędne informacje pozwalające na swobodną integrację oprogramowania.

bliskikontakt_iga_damy1

Jesteśmy zawsze blisko klientów, nie ma pomiędzy nami pośredników, zapraszamy klientów na spotkania lub jedziemy bezpośrednio do nich, organizujemy konferencje, aby być bliżej klienta i jego potrzeb.